vždy kvalitní, čerstvé a lokální   

Zobrazit rok:

17.01.2018

Upozornění

V týdnu od 22.-26. ledna si vybíráme dovolenou. 
Menu je sestaveno z jídel, která nejsou na přípravu příliš náročná. 
Kvality vstupních surovin ani kvality přípravy se to samozřejmě nedotkne, takže věříme, že vám i tento týden bude u nás chutnat a vaše bříška budou spokojená a šťastná :-).             Dobrou chuť a lehké trávení :-)!  

11.01.2018

Tento týden doporučujeme:

ÚTERÝ -  Krůtí stehno pečené s česnekem a rozmarýnem, pohankoto s restovanou zeleninou /7,9/

Krůtí maso patří mezi superpotraviny. Má vysoký obsah bílkovin, zinku, vitamínu B12 a téměř žádné tuky, Aminokyselina tryptophan snižuje deprese a odstraňuje nespavost. Už to by bylo skvělé :-), ale když k tomu zvolíte jako přílohu pohanku, máte na talíři opravdové SUPERJÍDLO! Pohankoto je vlastně rizoto, ve kterém rýži nahrazuje pohanka. Kombinaci pohanky a restované zeleniny doporučujeme všem, kteří se v pohance ještě nenašli..., podlitá šťávou z pečené krůty je totiž výtečná!!!               Dobrou chuť a lehké trávení :-)!  

04.01.2018

Tento týden doporučujeme:

ČTVRTEK - Eidam pečený v kukuřičné krustě, vařené brambory, bylinková zakysanka „veg“ /3,7,10/

Inspirujte se naší zdravou alternativou na oblíbený, ale nezdravý „SMAŽÁK“. Náš „smažák“ je také chutný, bezlepkový a dobře stravitelný. Sýr obalujeme ve směsi jogurtu, vajec, koření a kukuřičné strouhanky a pečeme v troubě na sucho na pečícím papíru. Namísto těžké a kalorické tatarky, po které nás jen pálí žáha, vám nabízíme ochucenou zakysanou smetanu. Jednoduše do ní nasekáme čerstvé bylinky např. petrželku nebo bazalku a přidáme sůl, pepř a trošku dijonské hořčice.                Dobrou chuť a lehké trávení :-)!  

facebook

Bistrot Catherine
Palackého 45
586 01 Jihlava

Prodejní doba: po-pá 9:00 - 14:00

tel.: 773 477 470
e-mail: info@bistrodc.cz